Hledáme spolupracovníky

Do svého týmu hledáme advokátního koncipienta/koncipientku.

Od uchazečů očekáváme samostatnost, spolehlivost, pečlivost, odpovědný přístup k práci, schopnost týmové spolupráce, příjemné vystupování a znalost anglického jazyka. Předchozí praxe na pozici advokátního koncipienta/koncipientky je předností, nikoliv podmínkou.

Vaší náplní práce bude zejména příprava a připomínkování smluv v oblasti obchodního a občanského práva, příprava procesních podání, komunikace s klienty a účast na soudních jednáních.

Nabízíme zajímavou práci v mladém kolektivu, příjemné pracovní prostředí, podporu odborného rozvoje, odpovídající finanční ohodnocení a zajímavé zaměstnanecké benefity.

V případě zájmu zasílejte své strukturované životopisy na e-mailovou adresu: smelikova@saspa.cz.


Do svého týmu hledáme studenta/právníka juniora.

Pozice je vhodná pro studenty 3. – 5. ročníku právnické fakulty. Od uchazečů požadujeme schopnost samostatné práce i týmové spolupráce, spolehlivost, pečlivost, odpovědný přístup k práci, komunikační schopnosti a příjemné vystupování.

Vaší náplní práce bude dle míry orientace v platném právu zapojení se do jednodušších odborných právních prací, příprava odborných rešerší, komunikace s úřady a soudy, příprava procesních podání a komunikace s klienty.

Nabízíme zajímavou práci v mladém kolektivu, příjemné pracovní prostředí, podporu odborného rozvoje a přizpůsobení se časovým možnostem a školnímu rozvrhu. Při dlouhodobé spolupráci po absolvování možnost nástupu na pozici advokátního koncipienta.

V případě zájmu zasílejte své strukturované životopisy na e-mailovou adresu: smelikova@saspa.cz.